На Кіровоградщині браконьєрять
З урахуванням результатів спільних рейдів на Канівському водосховищі, де наприкінці червня в районі с. Циблі Переяслав-Хмельницького району виявлено та вилучено 90 браконьєрських ятерів, у яких знаходилось 140 кг живої риби Дніпровський екологічний прокурор Олександр Галкін доручив міжрайонним екологічним прокурорам невідкладно організувати аналогічні перевірки на всьому каскаді Дніпровських водосховищ та Дніпровсько-Бузькому лимані.
У Кіровоградській області на водоймі Цибульської затоки Кременчуцького водосховища упродовж травня-червня виявлено та вилучено 45 ятерів.
З метою протидії фактам браконьєрства такі перевірки проводитимуться постійно.
Інформацію щодо фактів незаконної добичі водних біоресурсів на р. Дніпро, її водосховищах та Дніпровсько-Бузькому лимані можливо надати на «гарячу лінію» Дніпровської екологічної прокуратури за телефоном (044) 200-49-40.
Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури



