На Кіровоградщині старшокласники побили другокласника
16 грудня даний випадок стався в Олександрії. Біля школи №9 старшокласники били другокласника.
Про це розповіла мешканка міста Наталія Коржова.
За її словами, бійка відбувалася о 12:40 на вулиці Луначарського біля Ощадбанку, на виході з шкільного спортмайданчика. Про це пише Моя Олександрія.
Кілька старших школярів били хлопчика. Повз байдуже проходили люди. Старшокласники не зупинилися навіть у той момент, коли Наталія Коржова відбивала дитину. Підлітки продовжували бити хлопчика ногами під зад.
Хлопчик розповів, що навчається у дев’ятій школі у другому класі, проживає у районі “Теплокомуненерго”. Рятівниця трохи провела потерпілого. По дорозі дитина поскаржилася, що їх “завжди ображають” старшокласники і що з цієї причини доводиться тікати додому “різними дорогами”.
“Я розумію, що це, звичайно, дев’ята школа і там може вибухнути скандал, але просто щоб батьки були уважні до своїх дітей. Питали: чи ніхто тебе не ображає. А потім і виходить – і суїциди, і все інше. І люди у нас, звичайно, жорстокі. Я ж кажу, що за цим всі спостерігають, і ніхто навіть не спитає”, – поділилася Коржова.
Ситуацію прокоментував начальник Олександрійського міськвідділу поліції Олександр Кодак:
“На момент публікації матеріалу у ЗМІ про побиття старшокласниками хлопчика, батьки у поліцію не зверталися. Однак дізнавшись про ситуацію із засобів масової інформації, поліцейські відреагували належним чином, а саме зареєстрували за повідомленням у ЗМІ”.
Найближчим часом за цим фактом відбудеться ретельна перевірка, незважаючи на те, що учасники подій неповнолітні. Реагування правоохоронців буде відповідати ситуації. Дітей опитають, і якщо інформація знайде підтвердження, відповісти за їхні вчинки належить батькам.
“Відповідно, буде проведена виховна робота і з самими дітьми, щоб у майбутньому такі факти не повторилися і тим більше не обернулися більш серйозними наслідками “, – сказав Кодак.



