На Кіровоградщині відбувся конкурс «Знавці права»

Вчора, 20 березня, у відбувся перший етап конкурсу «Знавці права» для учнів 9-11 класів шкіл Вільшанського району, що на Кіровоградщині.
Дітей з сусідніх сіл привезли до Вільшанки, де перед початком тестування на всіх учасників чекало частування.
Перевірити свої знання з правознавства, позмагатися за грошові призи та можливість ознайомитися з діяльністю юридичної фірми наважилися 45 учнів 9, 10 та 11 класів.
Всім учасникам конкурсу були вручені заохочувальні призи та сертифікати за участь у конкурсі.
За результатами конкурсу до Кіровограда, ознайомитися з діяльністю юридичної фірми «Бублик і Ко» та відчути себе справжніми юристами поїдуть не три, як планувалося, а чотири переможці.
Переможці:
9 клас
1 місце Швець Євгеній, с.Калмазове
2 місце Кабакчей Дарія, смт.Вільшанка
3 місце Заблоцька Діана, с.Йосипівка
10 клас
1 місце Швець Валентина, с.Березова Балка
2 місце Владова Аліса, смт.Вільшанка
3 місце Літвінова Яна, смт.Вільшанка
11 клас
1 місце Бочковська Олена, с.Сухий Ташлик
2 місце Опря Тетяна, смт.Вільшанка
3 місце Петрова Богдана, смт.Вільшанка
Другий етап конкурсу проходитиме у Кіровограді на прикінці березня. Протягом трьох днів учасники ознайомляться з роботою юридичної фірми та виконуватимуть поставлені перед ними завдання. По закінченню другого етапу, троє переможців отримають грошові винагороди.
Перше місце – 5 тисяч гривень
Друге місце – 4 тисячі гривень
Третє місце – 3 тисячі гривень
За словами організатора конкурсу, депутата Кіровоградської обласної ради Ярослава Бублика, конкурс проводитиметься щорічно, з метою стимулювати обдаровану молодь до саморозвитку своїх інтелектуальних та творчих здібностей.




