Одразу освідчився коханій: у Кропивницькому зустріли звільненого з полону Дмитра Чорного

У Кропивницькому ввечері 18 травня близькі зустріли захисника Дмитра Чорного, який три роки пробув у ворожому полоні.
Про це «Гречці» розповіла його кохана дівчина Діана Щикот.
Нагадаємо, що морпіха та захисника Маріуполя з Кропивницького Дмитра Чорного звільнили з трирічного полону під час обміну 19 квітня. Як виявилося, листи Діани передавали йому у полоні, і це допомагало воїну триматися і не втрачати віру.
Ввечері у неділю, 18 травня, Дмитро Чорний приїхав до рідного міста. Тут його зустріли друзі та близькі. Під час зустрічі він освідчився коханій, і вона відповіла згодою.
«Пропозицію зробив неочікувано — я навіть розгубилась! Всі були неймовірно раді бачити Дмитра після трьох років розлуки. Дмитро поки що у місті, але планує далі проходити реабілітацію та лікування», — розповіла Діана Щикот.

Як повідомляла «Гречка», під час одного з найбільших обмінів, який відбувся 19 квітня, до України повернули 277 захисників і захисниць. З них щонайменше одинадцятеро — з Кіровоградщини.
Фото і відео «Гречці» надала Діана Щикот