Олександрійський волонтерський центр відремонтував вже три десятки машин для військових (ФОТО)

Олександрійські волонтери передали бійцям 17-го батальйону вантажівки, що отримали для ремонтування нещодавно.
Техніку протягом двох тижнів відновлював ремонтний підрозділ Олександрійського волонтерського центру “Час добра” і вже вчора передав бійцям, передає «Моя Олександрія».
Волонтери взяли в лагодження три ГАЗ-66. Окрім ремонту ходової і гальм, техніку забронювали, обладнали місця для кріплення мінометів, пофарбували. Сьогодні, 1 квітня, солдати відправляться на автомобілях під Горлівку, де дислокується батальйон.
За словами волонтера Володимира Гориславцях, загальна кількість відремонтованих підрозділом машин наближається до тридцяти. У ремонтах бере участь сім олександрійських майстрів, що працюють на ентузіазмі, без отримання зарплати. Також приїжджають умільці з села Михайлівки. Запчастини та ПММ купують олександрійські підприємці.
Найближчим часом підрозділ готує до відправки польову лазню, яка майже закінчена, і житлової бокс на колесах для чотирьох чоловік. Останній робиться на базі ГАЗ і контейнера, яким користувався магазин “Оптовичок”.








