Пісню написали за одну ніч: до річниці 121-ї бригади ТрО військові презентували кліп

12:21, 18 Грудня, 2023

Сьогодні, 18 грудня, воїни і воїнки 121-ї бригади ТрО, що сформована на Кіровоградщині, презентувати авторські пісню і кліп, створені до першої річниці бригади.

У понеділок, 18 грудня, святкує першу річницю створення 121-а окрема бригада територіальної оборони ЗСУ. В цей день на офіційній Facebook-сторінці бригади презентували нову пісню і кліп. Автором слів і музики є співак і військовослужбовець Ярослав Стас.

«Це за ініціативи командира бригади. Мене запитали, чи можу я це зробити – я відповів, що спробую. Але сів і за ніч написав. Вийшла навіть не пісня, а скоріше гімн бригади», – розповів Ярослав Стас «Гречці».

Музикант розповів, що допомагав йому в аранжуванні й записі на студії кропивничанин Володимир Кріпак. Також допомогти згодилися і військовий оркестр, місцеві відеооператори.

«Всю підготовку ми робили у вільний час, якого, самі розумієте, не так багато. Тому підготовка пісні та кліпу загалом розтягнулася на півтора-два місяці. Але всі, хто нам допоміг у створенні, зробили це безоплатно, на волонтерських засадах», – уточнив музикант.

За словами Ярослава Стаса, з оркестром дуже швидко схопили «одну хвилю»: двічі прорепетирували пісню, а на третій раз вже записували на відео.

«Культура все одно має бути, без неї ніяк. Думаю, що цей своєрідний гімн бригади хлопці й дівчата будуть ширити між собою, будуть просити на фронті мене заспівати її під баян. Сподіваюся, пісня підвищить бойовий дух і подарує позитив», – додав автор пісні.

Нагадаємо, що у грудні 2022 року 121-а бригада ТрО отримала бойовий прапор.

Як повідомляла «Гречка», під час ворожої атаки військовослужбовці 121 окремої бригади знищили російський дрон-камікадзе.

Останні новини по темі
Просили гроші на “лікування”: на Кіровоградщині викрили групу шахраїв
У Мар’янівській громаді згоріла котельня ліцею
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024