“Подарував” підприємцю держбудівлі вартістю 900 тисяч? На Кіровоградщині судитимуть держреєстратора

11:35, 04 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть держреєстратора, який незаконно зареєстрував на приватного підприємця громадський будинок, вартістю майже 900 тисяч гривень.

Як повідомили у пресслужбі прокуратури області, держреєстратор, діючи в інтересах підприємця, незаконно змінив інформацію у реєстрі та зареєстрував право власності на громадський будинок з господарськими будівлями та спорудами колишнього ДАІ, який належав Гайворонській міській раді.

“Внаслідок таких протиправних дій зазначене нерухоме майно вибуло з комунальної власності міської ради та набуло статусу приватної”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з даними експертизи, вартість будівель на момент їхньої перереєстрації становила майже 900 тис. гривень.

Наразі, голованівські прокурори вже скерували до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора за фактом зловживання, що спричинило тяжкі наслідки, та несанкціонованих дій з інформацією в автоматизованих системах (ч. 3 ст. 365-2, ч. 3 ст. 362 КК України).

Останні новини по темі
На Кіровоградщині та Полтавщині створюють нові можливості для вимушених переселенців: що можна отримати
Купив водійське посвідчення через Tik Tok: суд виніс вирок олександрійцю
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024