Понад чотири години тривоги: на Кіровоградщині оборонці неба відбили ворожу атаку

У ніч на четвер, 27 березня, росіяни атакували області України «шахедами» та ракетою. На Кіровоградщині мобільні вогневі групи відбили атаку.
За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, росіяни вночі атакували області України балістичною ракетою та 86-ма ударними безпілотниками. З них 42 «шахеди» збили у центральних, південних та північних областях.
Ще 26 ворожих безпілотників виявилися імітаційними.
«Внаслідок російської атаки постраждали Харківщина, Сумщина, Дніпропетровщина та Чернігівщина», — уточнили в повідомленні.
Повітряна тривога на Кіровоградщині вночі оголошувала двічі через ворожу атаку з неба, і тривала загалом близько пʼяти годин.
Голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович повідомив, що в області відпрацювати мобільні вогневі групи та інші підрозділи Протиповітряної оборони.
«Була робота для оборонців неба. Громади інформують — на територіях спокійно», — написав він на своїй Facebook-сторінці.
Як повідомляла «Гречка», у ніч на 26 березня росіяни вчергове здійснили атаку українських областей ударними безпілотниками. Внаслідок атаки пошкоджено вікна будинку в Маловисківській громаді на Кіровоградщині.
Ілюстративне фото: Повітряне командування «Південь»
команду “Гречки”