Попри рішення суду поновленого на посаді директора не впустили до Театру корифеїв

11:40, 30 Квітня, 2024
ОНОВЛЕНО

В’ячеслава Вандрашека, якого напередодні суд поновив на посаді директора-художнього керівника Обласного театру імені Марка Кропивницького, 30 квітня не впустили до театру. В обласній раді говорять, що подаватимуть апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, що 29 квітня Ленінський районний суд Кропивницького скасував рішення обласної ради про звільнення з посади директора Театру корифеїв В’ячеслава Вандрашека. Згідно з рішенням, облрада повинна компенсувати йому 7 місяців вимушеного прогулу.

«Скасували розпорядження про моє звільнення і вказали, що я приступаю до своїх обов’язків негайно. Тож я зранку прийду в театр, ознайомлю відділ кадрів, бухгалтерію і виконуючого обов’язки директора з цим документом і починаю працювати директором», – розповів тоді В’ячеслав Вандрашек «Гречці».

До кабінету не впустили

Проте коли він зранку у вівторок, 30 квітня, прийшов до Театру корифеїв, то на прохідній його не пустили.

«На прохідній мене зустрів юрист театру і сказав, що має ще бути якесь розпорядження обласної ради. Я пояснив, що ось у мене рішення суду, проте мене все одно не пустили», – розповів В’ячеслав Вандрашек.

Тож поновлений на посаді директор театру викликав на місце поліцію.

«Поліцейські сказали, що я можу працювати у своєму кабінеті, проте вони не можуть гарантувати мені безпеку. То порадили звернулися до виконавчої служби», – пояснив він.

І додав, що написав заяву до поліції, а також їде до суду та у виконавчу службу.

Обласна рада збирається подавати апеляцію

Начальник пресслужби Кіровоградської обласної ради Петро Мельник у коментарі «Гречці» повідомив, що облрада виконуватиме рішення про поновлення на посаді Вячеслава Вандрашека з дотриманням процедури та у спосіб, які передбачені чинним законодавством.

“Разом із тим, наразі проголошені лише вступна та резолютивна частини рішення. Крім того, сам Вячеслав Вандрашек не звертався до Кіровоградської обласної ради з заявою про добровільне виконання зазначеного судового рішення”, – прокоментував Петро Мельник.

Оновлено:
Щодо стягнення з Кіровоградської обласної ради на користь Вячеслава Вандрашека середнього заробітку за вимушений прогул, то спочатку в обласній раді “Гречці” повідомили, що виконання цієї частини рішення неможливе, адже у трудових відносинах з обласною радою він не перебував.

А згодом уточнили, що відшкодування за вимушений прогул Вʼячеславу Вандрашеку має бути здійснений за місцем виплати заробітної плати.

За його словами, Кіровоградська облрада оскаржуватиме зазначене рішення Ленінського районного суду в апеляційному суді.

Передісторія

Як повідомляла «Гречка», на посаду директора театру імені Кропивницького херсонця В’ячеслава Вандрашека призначив у грудні 2022 тодішній голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

25 квітня 2023 року Сергія Шульгу звільнили з посади голови облради та натомість обрали Юрія Дрозда. У липні Вандрашек заявив про тиск з боку обласної ради і те, що його планують звільнити.

Після обласна рада оголосила про проведення конкурсу на посаду директора Театру корифеїв, в результаті якого 14 вересня директором обрали Сергія Корнієнка. Вже після цього, а саме 25 вересня, з цієї ж посади звільнили В’ячеслава Вандрашека.

Сергія Корнієнка у березні 2024 затримали за підозрою у хабарництві. Наразі триває слідство у цій справі, на час якого підозрюваного відсторонили від посади директора театру.

Раніше «Гречка» пояснювала, як Театр корифеїв у Кропивницькому роками «штормить» від скандалів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
Прийняла присягу на вірність «ЛНР»: як у Кропивницькому судять прокурорку з Луганщини
У Знамʼянці 200 метрів тротуару відремонтують за мільйон
Читайте також

Знам’янська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті земляка-захисника Олександра Колісника....

18:30, 30 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей оголосили імена переможців щорічного міського конкурсу “Дитина року”....

18:27, 30 Травня, 2024

Протягом місяця у Кропивницькому в рамках акції Інспекція «Ї» виявили понад 100 рекламних вивісок з російською мовою....

17:39, 30 Травня, 2024