«Продавав» талони на пальне: у Кропивницькому районі викрили телефонного шахрая

16:49, 27 Травня, 2024

У Кропивницькому районі викрили чоловіка, який по телефону «продавав» талони на пальне, а при отримані грошей переставав виходити на зв’язок.

За інформацією Кропивницького районного управління поліції, 30-річний громадянин відбуває покарання у виправній установі. Звідти від телефонував людям і пропонував купити талони на пальне, за якими можна начебто заправитися за значно нижчою ціною на автозаправках.

«Після того, як люди здійснювали повну оплату, зв’язок з ними припинявся. За попередніми даними, сума завданих потерпілим збитків сягає щонайменше 50 тисяч гривень», — йдеться у повідомленні.

Під час обшуку у чоловіка вилучили речові докази. Наразі триває розслідування шахрайства. Якщо провина чоловіка буде доведена у суді, йому загрожує покарання у вигляді ув’язнення від 3 до 8 років.

Раніше «Гречка» повідомляла, що у Кропивницькому викрили 18-річного місцевого жителя, який купляв в інтернеті товар і пропонував продавцям перейти на сайт-двійник, де у них списувалися гроші.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині керівництво держпідприємства підозрюють у продажі урожаю за заниженими цінами
ціни зерно
Хто отримає 40 мільйонів на ремонт басейну у Кропивницькому
Читайте також

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024

Суддю Кропивницького апеляційного суду Володимира Гончара, підозрюваного у хабарництві, відсторонили від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати В...

13:07, 24 Червня, 2024