Прокурор Кіровоградщини проти корупції і сепаратизму та за люстрацію (ФОТО)

Сьогодні, 21 травня у Кіровограді відбулась прес-конференція прокурора області Сергія Жолонка.
Серед іншого Жолонко пригадав подію на Олександрійському блок-пості, коли затримали озброєних людей з підробленими прокурорськими посвідченнями. У свою чергу головний прокурор області продемонстрував власне, оригінальне посвідчення.
Надалі органи прокуратури у межах своїх повноважень докладатиме всіх зусиль для недопущення проявів сепаратизму на Кіровоградщині, запевнив прокурор.
-На ряду з сепаратизмом загорзою є корупція. Завдання прокуратури – мобілізувати всі зусилля на боротьбу з цим явищем. Від початку року на Кіровоградщині порушено 15 кримінальних проваджень, складено 60 протоколів, 12 кримінальних проваджень направлено до суду. Сума збитків у цій справі сягає 1 млн. 20600 гривень і всі вони відшкодовані.- розповідає Жолонко.
Також необхідно проводити люстрацію, як один з механізмів подалання корупції, проте не такими методами, як в Ульянівці, коли п’ятеро осіб побили головного лікаря, вважає прокурор.
Фото: Валерій Лебідь




