Що стало причиною пожежі на заводі “Хімрезерв”: озвучили версію

11:02, 07 Травня, 2024

6 травня у Кропивницькому під час пожежі на лакофарбовому заводі “Хімрезерв” згоріло дві цистерни розчинника. Один працівник загинув і ще один отримав опіки.

Про це повідомив заступник начальника управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Кіровоградської ОВА Костянтин Дружинін, повідомляє кореспондентка “Гречки”.

Із його слів згоріли цистерни із розчинником обʼємом 20 метрів кубічних та 5 метрів кубічних.

«Поки що це те, що відомо. Наразі керівництво підприємства детальніше зʼясовує про втрати матеріальних ресурсів та збитки підприємства», – зазначив Костянтин Дружинін.

Під час пожежі загинув начальник цеху фасування розчинників, 1969 року народження. Ще один працівник 1984 року народження отримав опік, але від госпіталізації відмовився.

Попередньою причиною пожежі вважають порушення технологічних процесів, проте остаточних і офіційних результатів розслідування ще немає, зазначив Дружинін. Щодо факту загибелі і травмування працівників відкрили кримінальне провадження.

Нагадаємо, вчора після пожежі лабораторний центр екстренно перевірив якість повітря іт повідомив про забрудення поплизу заводу.

Сьогодні, 7 травня, зранку виконували заміри проб на вміст вуглекислого газу, азоту діоксиду, метану, вуглеводнів нафти, формальдегіду, ангідриду сірчистого. Висновок спеціалістів – вміст вищевказаних речовин в межах допустимих рівнів. Фахівці проводитимуть дослідження повітря і надалі, повідомив голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині громадянин росії збив людину на смерть і отримав умовний термін
Суд збив пішохода
500 доларів за “успішну” магістерську: у Кропивницькому засудили викладачку вишу
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024