Скарги містян впливатимуть на конкурсний відбір фірм-перевізників у Кіровограді
Міський голова Кіровограда Андрій Райкович зустрівся з власниками фірм-перевізників громадського транспорту міста. Мета зустрічі – прямий контакт і повне порозуміння, вигода не для бізнесу, а для міста, стверджує мер.
– Ми маємо спільно зробити, щоб людям було комфортом,– заявив Райкович.
Основні вимого міського очільника: транспорт по графіку, перевезення пільговиків, зовнішній вигляд і відсутність хамства водіїв, привабливий зовнішній вигляд в середині маршрутки.
Як повідомив чиновник, відкривається гаряча лінія. Скарги більше не надходитимуть в хаотичному порядку, а будуть фіксуватись і контролюватись до вирішення. Це все впливатиме на конкурси з пасажироперевезень.
Він повідомив, що найближчим часом у місто повернуться великі автобуси і перевізники зможуть взяти їх в оренду.
До нового року люди вже мають помітити позитивні зміни.
Також нагадали, що вже найближчим часом завершиться договір з перевезень по маршрутах # 4, 18, 7, 14, і перевізники вже можуть готуватись до конкурсу.



