Справа на 8 мільйонів: Міноборони судитиметься із кіровоградськими електропостачальниками

13:08, 11 Березня, 2024

Міноборони через суд намагається стягнути з Кіровоградської обласної енергопостачальної компанії (КОЕК) понад 8 мільйонів гривень.

Як зʼясувала кореспондентка “Гречки” у Єдиному державному реєстрі судових рішень,  у суді вимагають скасувати  додаткові угоди на постачання електроенергії Квартирно-експлуатаційному відділу (КЕВ)  міста Кропивницький, який підпорядковується Міністерству оборони.

Просять стягнути із КОЕК 8 001 489 гривень, переплачених за цими додатковими угодами.

Мінооборони стверджує, що ці угоди суперечать п. 2 ч. 5 ст. 41 Закону України “Про публічні закупівлі”, оскільки укладені без належного підтвердження коливання цін на ринку в період виконання умов договору. Як наслідок понад 8 мільйонів бюджетних грошей сплатили надмірно.

Позовну заяву Господарський суд Кіровоградської області прийняв. Підготовче засідання назначили на 14 березня.

Нагадаємо, раніше “Гречка” повідомляла, що начальника Кропивницького квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ)  Міноборони підозрюють у зловживанні службовим становищем, яке призвело до збитків на понад два мільйони.

У заголовку в слові “Міноборони” було виправлено одруківку

Останні новини по темі
Поширювали психотропи у кількох областях? На Кіровоградщині судитимуть групу наркоторговців
В Україні створили відеоролики про стрес і як його подолати
Читайте також

Внаслідок атаки дронами, яку здійснили росіяни у ніч на 21 червня 2026 року, у Кропивницькому сталася пожежа на підприємстві, пошкоджені приватні будинки. Постраждалих немає....

16:02, 21 Червня, 2026

Легкоатлет із Кропивницького Олег Дорощук здобув бронзову нагороду на етапі Діамантової ліги в Досі (Катар), відкривши тим самим міжнародний сезон 2026 року....

14:20, 21 Червня, 2026

Відкрито набір на безкоштовний курс англійської мови для дітей із Кіровоградської області, чиї батьки загинули на війні або вважаються зниклими безвісти....

13:47, 21 Червня, 2026