В Україні створили відеоролики про стрес і як його подолати

11:26, 11 Березня, 2024

В Україні створили серію анімаційних відеороликів про те, що таке стрес та як потурбуватися про свій внутрішній стан.

Проєкт реалізувала громадська організація “Безбарʼєрність” у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, інфорує пресслужба Кропивницької міськради.

У відеороликах зрозумілою мовою пояснюють природу стресу, його вплив на людину, розповідають про техніки й методики, що допоможуть турбуватися про внутрішній стан – свій та тих, хто поруч.

Наразі презентували чотири відеоролики, що розповідають про реакцію людини на стрес, як організм до нього адаптується. Там  наголошують на необхідності переживати емоції та не тримати все в собі. Кожен епізод має субтитри та переклад українською жестовою мовою, тож є доступними для людей із порушеннями зору та слуху.

Наразі працюють над створенням ще чотирьох відеороликів цієї серії. 

Епізоди базуються на матеріалах ВООЗ, зокрема ілюстрованому керівництву «Важливі навички в періоди стресу» та посібнику «Базові навички турботи про себе та інших».

Перша серія циклу – «Що таке стрес, та навіщо він потрібен» за посиланням.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України та Фонд Східна Європа запустили загальнонаціональну кампанію “BraveKidsUkraine” з метою створити комфортні психологічні умови для перебування дітей в укриттях.

Останні новини по темі
Справа на 8 мільйонів: Міноборони судитиметься із кіровоградськими електропостачальниками
Оскар 20 днів у Маріуполі
«Я б хотів не робити цей фільм»: українська стрічка про Маріуполь отримала Оскар
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024