Тепер і в міських відділеннях: хто і як може обміняти 5 світлодіодних ламп на Кіровоградщині

11:03, 04 Січня, 2024

В Україні, і зокрема на Кіровоградщині, для пенсіонерів поновили обмін 5 ламп розжарювання на світлодіодні(LED) у міських відділеннях “Укрпошти”.

Як повідомили на офіційній Facebook-сторінці “Укрпошти”, від старту Всеукраїнської програми українці замінили вже понад 26 млн ламп. Наразі доступно ще 14 млн світлодіодів.

“Процедура обміну залишається сталою. Головна зміна: старі лампи можна принести у відділення протягом місяця з моменту отримання п’яти нових”, – йдеться в повідомленні.

Пенсіонери, які прагнуть обміняти лампи вперше, також можуть зробити це за правилами описаними нижче.

Як обміняти лампи

Щоб отримати ще по 5 енергоощадних ламп пенсіонерам потрібно мати з собою на пошті:

  • паспорт
  • ідентифікаційний код 
  • пенсійне посвідчення 
  • активний номер телефону.

Також Укрпошта продовжує обмін ламп для юридичних осіб: медичних закладів, шкіл, дитячих садочків, поліклінік та ОСББ. Вони можуть отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву в застосунку Дія.

Нагадаємо, що з кінця січня протягом кількох місяців українці могли обміняти лампи розжарювання на світлодіодні у відділеннях «Укрпошти». Про те, як установам та ОСББ обміняти старі лампочки на LED читайте за цим посиланням.

Останні новини по темі
Ворог атакував ракетою Кропивницький: є травмовані і загиблий
У Кропивницькому через аварію два мікрорайони лишився без води
Читайте також

Легендарні 3-й полк спецпризначення імені князя Святослава Хороброго та 8-й полк СпП імені князя Ізяслава Мстиславича оголосили про набір....

15:30, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 4 березня, на перехресті Євгена Тельнова і Віктора Френчка сталася ДТП. В результаті автопригоди постраждала пасажирка. ...

15:10, 4 Березня, 2024

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024