Три художниці з Кропивницького відкрили арт-простір “Ейфорія”: чому там навчають?

15:35, 25 Квітня, 2024
ПАРТНЕРСЬКА ПУБЛІКАЦІЯ

Катерина Гусєва, Тетяна Стрітьєвич та Олександра Дереновська – художниці з досвідом професійного викладання мистецтва – відкрили у Кропивницькому арт-простір “Ейфорія”.

Офіційне відкриття відбулось 12 квітня і вже зараз пропонують розширену програму для дорослих і дітей. Це і групові, і індивідуальні заняття з олійного живопису, інтер’єрного живопису, та багато іншого.

Усі засновниці мають значний профейсійний досвід і як мисткині, і як викладачки живопису.

“Хочу, щоб ви тут могли відпустити свої страхи і отримати задоволення. Тому я хочу з вами займатись тут поліпшенням вашого ментального здоров’я. Щоб ви вийшли звідси з посмішками, з бажанням жити далі, підняти голову. Тому, запрошую в “Ейфорію”, – каже Тетяна. 

“Ви можете прийти до мене з картинкою, яку хочете намалювати і я розкажу як це зробити. Але обіцяю, що жодним чином не буду вручатись у вашу роботу. Тільки розказуватиму, як це зробити. І даю гарантію 99%, що все вийде. Є ще 1% звісно – шанс, що ви не прийдете на заняття”, – говорить Катерина, яка минулого року презентувала першу персональну виставку, а цього року її роботи представили на виставці закордоном.

Більше про графік занять, пропозиції і ціни можна дізнатись на Instagram-сторінці “Ейфорія”.

Останні новини по темі
У Кропивницькому інформацію про полеглих військових транслюватимуть на екрані: де саме
Aleya pohovan Rivnenske2 copy поховання загиблі військові
У Кропивницькому автошкола запрошує на безоплатні курси водіїв: хто може долучитись 
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024