У Добровеличківці дітей запрошують на безкоштовні курси англійської мови 

15:30, 01 Травня, 2024

У Добровеличківці освітньо-культурний простір “Гончаренко Центр” запрошує дітей та підлітків від 11 до 14 років на безкоштовний курс із вивчення англійської мови.  

Як повідомили організатори, програма розрахована на тих, хто тільки починає вчити мову. 

«Програма курсу створена таким чином, аби зробити навчання для дітей не лише ефективним, а й веселим: інтерактивні вправи, просте пояснення складних граматичних конструкцій та багато розмовної практики. Обіцяємо: кожне заняття буде цікавим та захоплюючим», — розповів директор простору Роман Холін.

Заняття проходитиме щопонеділка та щосереди о 17:00 на базі Гончаренко центру Добровеличківка за адресою вулиця Поповича, 13. 

“Після завершення курсу діти отримають сертифікати про навчання, які підтвердять опанування мови на базовому рівні”, – зазначили організатори.

Зареєструватися на курс можна за цим посиланням. 

«Гречка» нагадує, що в Міністерстві культури презентували національну екосистему тестування та вивчення англійської мови.

Останні новини по темі
Їла вʼялену рибу: у жінки із Кіровоградщини підозрюють ботулізм
У Новій Празі за 5 мільйонів реконструюватимуть школу
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024