У Кіровограді запрацювало ще одне інтернет-ТБ (ВІДЕО)

16:14, 02 Травня, 2014

У Кіровограді запрацювало іще одне інтернет-телебачення “КДПУ UNI TV”.  Організували свій телевізійний канал студенти різних курсів факультету філології та журналістики КДПУ ім. В. Винниченка.

“Життя в нашому університеті завжди вирує і кипить. Кожному факультету є що сказати і показати. Щоб об`єднати студентів в одну спільноту і правильно донести до вас інформацію, ми вирішили зробити експеримент, створити новини КДПУ. А чому б і ні? Адже висвітлювати життя студентів і щось новеньке завжди цікаво” – пишуть в офіційній групі “КДПУ UNI TV” студенти.

Поки що вийшов перший випуск новин. Його можна переглянути в спільноті університетського інтернет-ТБ. В соцмережі також можна залишати свої пропозиції та побажання.

“Перше відео вийшло трохи не так як нам хотілося б, але ми зрозуміли свої помилки і наступний випуск ми сподіваємось, вийде краще. Цим проектом хотілося б посилити єдність студентів нашого університете і правдиво доносити реалії життя нашого університету” – говорить ведуча першого випуску Катерина Рисленко.

За матеріалами молодіжної онлайн-газети “5 поверхів”

Останні новини по темі
У Кіровограді презентували 17-й батальйон територіальної оборони(ФОТО)
www.gre4ka.info
У Кіровограді вбили київського посадовця
Читайте також

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024

Після обшуків в Кіровоградській обласній прокуратурі Вищий антикорупційний суд наклав арешт на мобільний телефон ймовірно довіреної особи Юрія Ковальова — першого заступника кер...

17:24, 15 Липня, 2024