У Кропивницькому актуалізують проєкти переможців “Громадського бюджету-2022”

11:15, 28 Березня, 2024

Цьогоріч у Кропивницькому знову не проводитимуть конкурс проєктів на Громадський бюджет. Проте планують актуалізувати проєкти, які перемогли на конкурсі за 2022 рік. 

Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Кропивницької міської ради.

Громадський бюджет – це частина бюджету міста Кропивницького. З нього здійснюється фінансування поєктів, виконання робіт та надання послуг, визначених жителями громади та оформлених відповідно до проєктних пропозицій, які стали переможцями конкурсу.

Нагадаємо, що у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану реалізація проєктів-переможців за 2022 рік була призупинена і нові конкурси не проводилися.

Перш ніж проводити новий відбір необхідно вирішити долю нереалізованих проєктів за 2022 рік. Йдеться про чотири проєкти, за які відповідає головне управління житлово-комунального господарства, а також про 15 проєктів, за які відповідає управління освіти міської ради. 

Наприклад, це проєкти з облаштування території у середмісті, біля Музею мистецтв та готелю “Київ”; придбання новітнього обладнання для навчання в школі  №10; заміна старого асфальту на доріжках ДНЗ №28 на тротуарну плитку тощо.

“Зваживши всі “але” члени координаційної ради прийняли рішення спершу актуалізувати всі місцеві проєкти за 2022 рік. При цьому відповідальні виконавці обов’язково поспілкуються із розробниками, щоб з’ясувати актуальність проєктів в нинішніх реаліях та обрахувати кошториси у цінах сьогоднішнього дня і вирішити – чи доцільно їх  реалізовувати”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, за які саме проєкти Громадського бюджету в Кропивницькому проголосували місцеві жителі у 2022 році

Останні новини по темі
Як 9-річна кропивничанка потрапила на телешоу “Україна неймовірних людей”
Софія Решетняк
Шахрай телефон
«Підпишіть петицію»: у мережі поширюють шахрайські посилання
Читайте також

У Кіровоградському районному суді 19 квітня продовжили розгляд справи з обвинувачення колишнього в. о. командира однієї з частин Сил спецоперацій Романа Червінського у перевищен...

19:22, 19 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

18:07, 19 Квітня, 2024

Презентуємо новий соціально-культурний проєкт — “Голоси фронтиру: радіоесеїстика військових”, який було створено спільно із Радіо Культура....

17:38, 19 Квітня, 2024