У Кропивницькому помер вуличний музикант: містяни приносять на місце виступів квіти 

16:43, 24 Червня, 2024

У Кропивницькому вчора, 23 червня, помер вуличний музикант Олександр Будницький. На місце, де він виступав з гітарою, містяни приносять живі квіти.

Чоловік на гітарі тривалий час в центральній частині Кропивницького, переважно на розі вулиць Великої Перспективної та Гоголя під гітару співав пісні. Він виконував авторські пісні та зрідка кавери. Багато містян зупинялись, щоб послухати музиканта і подякувати за пісні, кинувши гроші в чохол для гітари. 

Чоловік виступав під псевдонімом Іони Ріки й провів концерт у 2012 році в актовій залі ЦДУ імені Винниченка. 

Його знайомий на своїй Facebook-сторінці написав про те, що він помер. 

“Багато з нас знали вуличного музиканта Олександра Будницького. Він кожного дня грав на гітарі в центрі міста. Такий собі завзятий хіпарь, філософ, обравший свій шлях. Сьогодні він помер. Я добре знав його і його сина, свого друга Майкла (Михайла). На жаль, окрім нього, родичів не лишилось”, – йдеться  в дописі. 

У 2021 році кропивницький блогер та активіст Юрій Ворожко зняв та опублікував відео про вуличного музиканта. 

“Вуличний музикант завжди ввічливий і доброзичливий і дуже інтелігентний, завжди співає тільки свої пісні. Він понад 10 років дарує приємні емоції всім довкола, гуртуючи біля себе натовп”, – йдеться у відео. 

Тоді блогер вирішив зробити приємність, презентувавши вуличному музиканту нову гітару, придбавши її за власний кошт. Він зустрів музиканта на вулиці, пригостив кавою та подарував інструмент. Також він відвіз його до перукарні, де йому зробили зачіску, придбав для нього одяг і організував концерт в одному із місцевих кав’ярень, на якому зібрались онлайн та офлайн аудиторія.

Про своє життя у відео музикант Олександр розказав, що він працював вантажником та сторожем. Мав двох дітей. З 2011 року почав виходити і співати на вулиці. У своєму творчому доробку нараховувалось близько 30 авторських пісень.

Сьогодні, 24 червня, на місці, де щодня співав і грав музикант, небайдужі містяни поклали живі квіти в знак пам’яті вуличному музиканту.

Ск

Останні новини по темі
Мріяв про відновлення срср: кропивничанина викрили на ворожій пропаганді
На щиті: на Кіровоградщині три громади повідомили про загибель захисників
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024