У Москві знешкоджено групу українських диверсантів
На південному заході Москви співробітники московських спецслужб затримали групу українських націоналістів. Шестеро осіб прибули з Луганської області. Їм від 19 до 22 років. А керував ними 58-річний житель Донецької області Володимир Січко. Всі вони поголені налисо, при собі у них знайшли холодну зброю, повідомляє телеканал “Росія 24”.
Українці дісталися до Росії на автобусі, маючи на меті організувати у Москві безлади і провокації.
– Усі семеро є учасниками неонаціоналістичного угруповання і поголені налисо. При собі у них знайшли тільки ножі, однак у правоохоронних органів є інформація, що молоді готували в Москві диверсійні заходи та заворушення. Українці доставлені у відділення поліції на південному заході Москви, – повідомило джерело в правоохоронних органах. – У всіх затриманих – українські паспорти і однаковий час в’їзду до Росії.
Суддя Черьомушкінського суду засудив їх до 10 діб арешту за дрібне хуліганство.
Телеканал, який щойно розповсюдив сенсацію, – у списку рекомендованих для припинення мовлення на території України. Бо надто вже слухняно нагнітає міжнаціональну ворожнечу. Актуальну для окремо взятого слов’янського народу.
Проте пильні «майори Проніни» орієнтуються в українських реаліях таки слабенько. Невдовзі може виявитися, що молоді луганчани насправді є членами боївки під назвою «Молода гвардія» і їхні імена: Олег Кошовий, Сергій Тюлєнін, Іван Земнухов, – і далі за списком решти антифашистів з Краснодону Ворошиловградської області. Якщо читачі «Гречки» подумають, ніби це жарт – маю рішуче заперечити. Бо ж якщо завдячуючи «правдивим» російським телеканалам нашими вулицями ходять суціль озброєні бандерівці – чом би у подібний спосіб не «оживити» й отих закатованих німцями на початку 1943-го молодогвардійців?
Олег БАЗАК