У Новоархангельській громаді для школярів організували дитячу автошколу

11:16, 01 Травня, 2024

У Новоархангельській громаді, що на Кіровоградщині, для школярів організували безоплатні уроки з безпеки дорожнього руху.

В коментарі “Гречці” директор Новоархангельської автошколи Валентин Зінченко зазначив, що Новоархангельським РСТК ТСО України вперше в громаді започаткували  проведення повчально-пізнавальних занять з учнями шкіл району “Безпека дорожнього руху”. 

Перші заняття провели для учнів початкової школи  Підвисоцького ліцею імені Тараса Шевченка. За словами директора, заняття провели під час класної години. В планах проводити заняття для учнів початкової, середньої та старшої школи.

“Дітям важливо проводити заняття з основ ПДР, говорити про відповідальність на дорозі, покарання за порушення правил учасниками дорожнього руху. По-перше, школярі – це пішоходи, вони повинні розуміти, як їм безпечно переходити дорогу, хто має проїхати першим з автомобілів, як поводити себе на нерегульованому перехресті. А по-друге, діти – майбутні водії та водійки. База, яка буде закладатись з дитинства дуже важлива”, – говорить директор автошколи. 

На перших уроках дітям розказували про правила дорожнього руху. В планах також залучити працівників патрульної поліції та медсестру,  щоб обговорити ключові моменти з ПДР, розуміти поведінку авто та вивчити ази медицини.

“Культуру безпеки на дорозі треба прищеплювати ще з дитячого віку. На жаль ДТП за участі дітей є частим явищем і трапляються саме через те, що діти просто не розуміють елементарних правил дорожнього руху або не хочуть їх дотримуватись. Під час нашої автошколи ми хочемо прищепити школярам розуміння того, як безпечно поводитися на дорозі і наскільки це відповідально”, – наголосив Валентин Зінченко.

В планах навчання провести в школах Новоархангельської, Підвисоцької та Надлацької громад. Вона триватиме до початку літніх канікул і знову розпочнеться з початку навчального року. Дитячу автошколу можуть провести за домовленістю в інших громадах.

Контактний номер телефону: 050-873-57-00.

Фото: Валентин Зінченко.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
Київського підрядника судитимуть за спробу підкупу керівництва колонії на Кіровоградщині
На Кіровоградщині засудили тракториста за підроблене водійське посвідчення
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024