У сервісних центрах МВС скасують паперові талони
В Україні планують вдосконалити функціонал електронних черг в сервісних центрах МВС. Серед нововведень — захист від ботів та скасування паперових талонів.
Відповідну заяву заступника міністра внутрішніх справ України Леоніда Тимченка опублікували на Facebook-сторінці МВС України.
Зокрема він зазначив, що запроваджується захист електронних черг від автоматизованих ботів. Також скасують паперові талони на черги у сервісних центрах МВС та зроблять зручнішою оплату за послуги — без необхідності відвідувати банк.
«Наступний сервіс – це обмін свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також номерних знаків разом зі свідоцтвом. Також буде доопрацьовано послугу із заміни посвідчення водія», — йдеться у дописі.
Нагадаємо, що жителі у містах України скаржилися, що взяти талон на практичний іспит з водіння в сервісних центрах МВС майже неможливо. Йдеться зокрема про талони, які можна отримати онлайн через е-запис, або через спеціальний термінал, який розташований у самому сервісному центрі МВС.
Раніше «Гречка» писала історії кропивничан про те, яким чином вони «полюють» за талонами на іспити з водіння у сервісному центрі МВС і у «живих» чергах та через електронний запис.