Україна з ЄС матиме спільну роумінгову зону: що це означає

17:04, 18 Червня, 2024

Президент України підписав закон про спільну роумінгову зону  з Європейським Союзом.

Про це сьогодні, 18 червня, повідомили у пресслужбі Верховної ради України.

За інформацією, цей закон прийняли на виконання однієї з умов євроінтеграції України в сфері електронних комунікацій. 

“Він забезпечує приєднання України до спільної роумінгової зони Україна – ЄС та отримання українцями послуг роумінгу у країнах ЄС у режимі «Роумінг як вдома» (RLAH)”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на практиці RLAH – це послуга, яка означає, що під час подорожей в ЄС дзвінки, SMS та передача даних включені у домашній пакет послуг, відповідно послуги роумінгу надаються без додаткової плати. 

“Перевагами спільної роумінгової зони зможуть скористатись і користувачі європейських операторів, які подорожують в Україну”, – зазначають на сайті.

Також повідомляють, що завдяки цьому Закону покращиться інвестиційний клімат для бізнесу у сфері електронних комунікацій. 

Відповідний закон про єдину роумінгову зону з Європейським Союзом 22 травня 2024 року ухвалила Верховна Рада у другому читанні.

Останні новини по темі
Навіки у строю: дві громади на Кіровоградщині повідомили про втрати на фронті
Чотири кропивницькі гімнастки перемогли у всеукраїнському турнірі у Бучі
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024