Укренерго відсудило у “Світловодськпобуту” майже 75 тисяч

15:21, 09 Січня, 2024

ПрАТ “НЕК “Укренерго” відсудило у ТОВ “Світловодськпобут”, яке забезпечує централізованим опаленням місто Світловодськ, що на Кіровоградшині, майже 75 тисяч гривень, які заборгували за два роки.

Як зʼясувала кореспондентка “Гречки” у Єдиному державному реєстрі судових рішень, “Укренерго” подало позов до Господарського суду Кіровоградської області, в якому вказав, що “Світловодськпобут” не виконував своїх зобовʼязань по сплаті за електроенергію для врегулювання небалансів.

Договір між підприємствами про врегулювання небалансів електричної енергії було укладено 7 листопада 2021 року. З того часу “Світловодськпобут” не оплачувало нараховані подекадно платежі від “Укренерго”.

Загалом заборгованість за цей час сягнула 74 805 гривень, з яких 74 437 гривень основного боргу та 368 гривень – 3% річних.

Теплопостачальне підприємство позовні вимоги визнало.

Розгляд справи відбувся без засідання та без виклику сторін.

28 грудня 2023 року суд прийняв рішення позовні вимоги задовольнити повністю – стягнути із “Світловодськпобут” 74 805 гривень боргу та 2 684 гривень судового збору.

Нагадаємо, “Гречка” раніше повідомляла, що ще у листопаді минулого року теплопостачальному підприємству “Світловодськпобут” арештували рахунки. Проте власний борг підприємства перед Нафтогазом на 10 мільйонів гривень нижчий, ніж у держави перед підприємством. Чимало заборгувало і місцеве управління освіти. Підприємство через суд намагається стягнути борги з освітян.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
На щиті: дві громади на Кіровоградщині повідомили про загибель земляків-захисників
У Кропивницькому родина через пожежу лишилися без житла: як допомогти
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024