Укриття Преображенської гімназії за понад 7 мільйонів ремонтуватиме київська фірма?

15:13, 03 Квітня, 2024

У Кропивницькому укриття Преображенської гімназії ремонтуватимуть за 7,1 мільйона гривень.  Потенційний підрядник – київське підприємство.

Як зʼясувала кореспондентка “Гречки” у системі Prozorro, тендер оголосили 7 березня. Приймали пропозиції до 15 березня. 

Замовником виступило управління капітального будівництва Кропивницької міськради. За підряд готові були віддати 7 мільйонів 175 тисяч гривень.

Пропозицію подало тільки одне підприємство – ТОВ “Будівельний комплекс “Універсал”. Воно готове виконати роботи за 7 мільйонів 165 тисяч 60 гривень.

У документації були невідповідності

Проте у тендерній документації замовник виявив невідповідності. Зокрема, учасник не підтвердив наявність відповідного сертифікату, ліцензії (чи подібного), що підтверджує право на виконання робіт протипожежного призначення. А саме, він подав копії відповідного дозволу на виконання таких робіт організації ТОВ “Брандмастер-Єлисаветград”, але не надав документи, які підтверджують співпрацю учасника із цим підприємством. 

Ще одна невідповідність полягала у тому, що учасник не надав додатки до договору, який надано на підтвердження того, що він має досвід виконання аналогічних робіт. Також не вистачало копій двох довідок – КБ-2в та КБ-3. 

Строк для усунення невідповідностей підприємству встановили до 23 березня. Вже 26 березня на сторінці закупівлі оприлюднили оголошення про намір укласти договір із ТОВ “Будівельний комплекс “Універсал”. Станом на 3 квітня повідомлення про те, що договір уклали ще немає.

У разі укладання договору, підрядник буде зобовʼязаний виконати до 30 вересня 2024 року.

Хто потенційний підрядник

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Будівельний комплекс “Універсал” зареєстроване у Києві з березня 2011 року. 

Протягом 2024 року у підприємства ще не було виграних тендерів по державних закупівлях. У минулому, 2023 році, воно мало 5 підрядів на загальну суму 18,6 мільйона гривень. З них 3 підряди було у Києві та два на Кіровоградщині. На Кіровоградщині ТОВка робила капремонт будівлі пожежної частини у Голованівську за понад 4 мільйона та капремонт Голованівського районного будинку культури за понад 10 мільйонів гривень. 

Протягом 2022 року у підприємства взагалі не було жодного підряду по держзакупівлях.

Нагадаємо, у 2024 році у Кропивницькому зроблять капремонти укриттів у 7 дитсадках та 15 школах. “Гречка” аналізувала, кому дістануться гроші.

Останні новини по темі
Розкрадання на ремонті дороги у Світловодську: судитимуть експосадовця облдержадміністрації
До 130-річчя видатного вченого: в Олександрії встановили памʼятну дошку Дмитру Чижевському
Читайте також

Війна – не час ставити життя на паузу, вирішила кропивничанка Наталя Толмачова. Попри складнощі вирішила реалізувати свою мрію – за підтримки програми “Є робота” від...

15:05, 21 Квітня, 2024

Неподалік Кропивницького вчора, 20 квітня, вантажівка зіткнулася з легковиком.

14:19, 21 Квітня, 2024

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктах тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024