В інтернеті продають ноутбук Кобзона, вкрадений у ДНР

Знаменитий російський артист, депутат Держдуми Російської Федерації Йосип Кобзон 28 і 29 травня виступав у Донецьку. Як стверджує журнал Focus, невдячні слухачі скористалися надзвичайною довірливістю Йосипа Давидовича і обікрали співака.
За неофіційною інформацією, у Кобзона пропали кілька фірмових костюмів та ноутбук (імовірно з мінусовими фонограмами). Аби скандал не набрав обертів, подію вирішили не афішувати.
В оточенні співака «грішать» на місцевий криміналітет.
Майно радянського співака пропонує сайт OLX.ua
Як днями повідомляв «МК в Донбасі», високий гість з Москви 28 травня взяв участь у святі останнього дзвоника в донецькій школі №47. Кобзон заспівав зі школярами “Сонячне коло” і серед іншого сказав, що пишається званням народного артиста “Донецької Народної Республіки”.
“Будьте щасливі, мої земляки, моя рідна земля – Донбас. Мені не страшні ніякі санкції, якщо я можу бути тут з вами, – заявив артист. – Тут немає сепаратистів, тут живуть справжні патріоти. Донбас ніколи не буде покірний”, – сказав Кобзон.
Співак подарував школі 7 комп’ютерів.
Крім Кобзона, на свято приїхали міністр культури «ДНР» Олександр Парецкий і міністр освіти «ДНР» Лариса Полякова.
Школярі були в російських народних костюмах: дівчатка в червоно-синіх кокошниках, а хлопчики в сорочках з хохломою. Деякі діти були одягнені у військову форму.
Йосип Кобзон поділився з донеччанами приємною звісткою від Анастасії Волочкової: колишня балерина Великого театру прийняла його пропозицію підтримати жителів шахтарського краю і незабаром прибуде з концертною програмою до Донецька і Луганська…
Тим часом, поцуплений у Кобзона ноутбук, якщо вірити оголошенню, вже виставлений на продаж в інтернеті за $10000. Викрадачі скористалися найбільшою дошкою безкоштовних оголошень України. Автор оголошення, якийсь Тимур, вказав стан техніки – «б/у» – і зазначив, що до ноутбука немає зарядного пристрою. При цьому злодій навіть не приховує походження «трофея» і чітко вказує в назві товару – щоправда, з помилкою – “Ноутбук Кабзона».
Як зазначає «Біржовий лідер», що «насторожує» в цьому оголошенні, так це ще одне доповнення: продавець готовий віддати ноутбук «при особистій зустрічі». Також вказуються відразу 3 номери для мобільного зв’язку. Людина, що продає вкрадений товар, навряд чи б стала: по-перше, вказувати цей факт настільки публічно (можливо, крадіжка у самого Кобзона й надає товару націнку, однак продають такі товари за своїми каналами); по-друге, «світити» відразу три мобільні номери (адже за ними можна вирахувати злодія), по-третє, зустрічатися з покупцем особисто. У таких умовах, не виключено, що оголошення «ліве», і продавець або намагається обдурити покупців (проханнями перерахувати невеликий аванс, а решту при особистій зустрічі, якої не буде), або попросту з якоїсь причини «приколюється».
НП в Донецьку для народного артиста СРСР – не перша в творчому житті
Кобзона кілька разів обкрадали під час гастрольних турне по неосяжному Радянському Союзу. Так, одного разу його обікрала повія, яку він сам же й викликав до себе в номер готелю. За упіймання злодійки і виявлення «посіяного» нею іменного годинника Кобзона молодий слідчий прокуратури міста Нова Каховка отримав позачергове звання. Про це повідомляє на своїй сторінці в соцмережі волонтер Павло П’ятигорець.
«Про пограбування Кобзона. Відразу згадав історію, яку мені давним-давно розповідав мій дядько. Він тоді працював у міській прокуратурі міста Нова Каховка. Працював він молодим слідчим і його кар’єра, по суті, тільки починалася. Одного разу їх підняли по тривозі. Кажуть, Кобзон був на гастролях в Херсоні, замовив повію в номер, а вона його обікрала. Тому терміново всіх силовиків і пожежників на пошуки повії, яка з награбованим виїхала з Херсона в невідомому напрямку», – розповідає волонтер.
«Правоохоронці кинулися на затримання зловмисниці хто куди: «хто на дорогу на блокпости, а мій дядько з групою міліціонерів і прокурорських пішов на перехоплення потягу, в якому могла перебувати повія.
Потяг перехопили в полі, зупинили, і поки розмовляли з начальником поїзда, помітили, як з нього вибігла жінка і побігла в поле. Ну, всі кинулися за нею. Наздогнали! Вона! Повія! З речами Кобзона. Доставили її в Херсон, перевірили награбоване і виявилося – годинника іменного, що подарував якийсь Генеральний секретар ЦК КПРС, при ній немає.
«Де годинник»?
«А я його в полі загубила, поки бігла. Хоча потрібно було у цього мудака ще й перуку забрати», – поскаржилася жінка-нічний метелик.
Ну, всіх силовиків знову в поле – шукати годинник. І так на фарт – годинник знайшов мій дядько. Його віддали Кобзону, він запитав – хто його знайшов – сказали, молодий Павло П’ятигорець з прокуратури Нової Каховки. І вже через пару місяців у мого дядька було позачергове звання», – зазначає подробиці справи волонтер.
«А скільки таких випадків було при Радянському Союзі – з кобзонівським гастрольним графіком!..», – резюмує П’ятигорець.
Від себе журналіст «Гречки» має додати: Генсеком ЦК КПРС, котрий подарував Йосипу Давидовичу коштовного годинника, міг бути Юрій Володимирович Андропов.
Відомо, що, працюючи очільником Комітету державної безпеки СРСР, Андропов «непомітно» здійснював кураторство над зйомками відомого серіалу «17 миттєвостей весни». Це завдяки його впливові вирішувались будь-які фінансові й інші проблеми під час роботи над фільмом. Коли ж написаний пересічним журналістом Юлієм Ляндресом (більш відомим як Юліан Семенов) сюжет був блискуче втілений у 12-серійній кінострічці, відомство Андропова спромоглося гідно віддячити творчому колективові.
Ставши на чолі СРСР, генерал армії у властивій йому манері продовжив висловлювати своє захоплення «17 миттєвостями…».
Генсек ЦК КПРС був обізнаний з обставинами включення до фільму двох пісень у виконанні уродженця Донеччини. А вони такі. Були зроблені пробні записи уродженцем Одеси Валерієм Ободзинським, теперішнім харків’янином Вадимом Мулерманом (боячись того, що через перебування Мулермана в опалі фільм покладуть на «полицю», режисер Тетяна Ліознова його не прийняла), Миколою Нікітським, Левом Барашковим, Валентиною Толкуновою; Муслімові Магомаєву перед п’ятим дублем надійшла телеграма із запрошенням до Італії. Ліознова пообіцяла, що вставить пісні з його виконанням в кадр, але потім забракувала й їх.
Йосипа Кобзона режисер попросила заспівати так, щоб його не впізнали. Кобзон спочатку образився на Ліознову, але потім заспівав. У початкових титрах виконавець пісень зазначений не був, позаяк титри виготовлялися заздалегідь, ще до того, як Кобзона затвердили.
Тож Юрій Володимирович Андропов постарався згладити незручність, нагородивши співака через майже через 10 років після прем’єрного показу «17 миттєвостей…» у першій програмі ЦТ.
Олег БАЗАК