В Олександрії може з’явитися нова швейна фабрика (ФОТО)

Вчора, 13 грудня, міський голова Олександрії Степан Цапюк зустрівся з підприємцем, яка представила свій бізнес-план щодо відкриття у місті нового швейного виробництва.
На початковому етапі підприємець Т. Гончаренко планує створити 30 робочих місць.
Про це повідомляє сайт Олександрійської міської ради.
Сьогодні жінка займається пошуком придатного приміщення для розміщення свого підприємства, тому начальнику управління економіки міської ради доручили відпрацювати дане питання.
Підприємець планує закупити сучасне автоматизоване обладнання для пошиття сезонного одягу: штанів, піджаків, пальто тощо. Для закупки професійного оснащення необхідно близько 400 тис.грн.
Жінка уже має попередні домовленості з підприємцями з інших міст стосовно реалізації своєї продукції.
Після детального обговорення бізнес-проекту Цапюк зазначив, що у міському бюджеті на 2017 рік планується передбачити для фонду розвитку підприємництва близько 1 млн грн, що дасть можливість фінансово підтримати не лише одного підприємця, але й інших олександрійців, які бажають відкрити свою справу зі створенням нових робочих місць.




