Від початку року в області розслідували 9 тяжких податкових злочинів (ФОТО)

13:54, 09 Червня, 2015

130 фіктивних підприємств виявлено податківцями Кіровоградщини у 2014 році.
Про це на брифінгу повідомив начальник оперативного управління фіскальної служби області Олександр Пісний.

З початку року за матеріалами оперативного управління до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 19 кримінальних проваджень, із яких 9 відноситься до категорії тяжких та особливо тяжких.

При цьому, за ухилення від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів (ст. 212 Кримінального кодексу України) зареєстровано 9 правопорушень.

Крім того, за результатами проведених заходів, направлених на протидію незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів і перекриттю каналів їх контрабандного походження на внутрішній ринок України, співробітниками податкової міліції у січні-травні 2015 року із незаконного обігу вилучено товарів на загальну суму 21 мільйон 301 тисячу гривень.

– Основне у складний час для країни це направлення коштів у бюджет, – запевняє Пісний.

Він пишається тим, що його управління працює злагоджено та якісно.

Водночас, чи зможе управління так само якісно працювати і наступного року невідомо. Раніше міністр фінансів Наталя Яресько повідомляла, що до кінця року буде скорочено до 20 відсотків працівників фіскальної служби.
Зараз на Кіровоградську область оперативне управління має 80 штатних працівників.

Олександр Пісний вважає, що якщо заплановані скорочення будуть відбуватись разом із запровадженням інших реформ, його підлеглі і в меншій кількості зможуть працювати ефективно. Наприклад, з 1 липня має набути чинності система електронного відшкодування ПДВ, яка на думку керівника, автоматично знизить кількість правопорушень у цій сфері.

Останні новини по темі
У Кіровограді зняли публіцистичний фільм про перейменування міста (ВІДЕО)
Раніше судимий громадянин у статусі військовослужбовця ледь не зарізав військового медика
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024