Відбув покарання в колонії: на Кіровоградщині видворили іноземця 

09:51, 26 Квітня, 2024

На Кіровоградщині працівники Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби примусово видворили 41-річного громадянина Грузії. 

Як повідомили у пресслужбі міграційної служби в Кіровоградській області, іноземця доправили до Пункту пропуску “Могилів-Подільський” на кордоні з Республікою Молдова для подальшого відправлення його до країни походження.

У березні його затримали у день його звільнення від відбування покарання біля Петрівської виправної колонії № 49″. Він відбував покарання за кримінальні правопорушення: незаконне заволодіння автівкою, крадіжка з проникненням у житло, розбій з проникненням у житло за попередньою змовою групою осіб та заволодіння паспортом. 

До відбування покарання чоловік прострочив дозволений строк перебування в Україні для іноземців з держав з безвізовим порядком в’їзду та не легалізував своє становище.

З березня 2024 року іноземець перебував у пункті тимчасового перебування іноземців до рішення суду про примусове видворення. Іноземцю заборонили в’їзд в Україну упродовж 5 років.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині офіційно 65 мільйонерів
перейми в поїзді народила
Перейми почалися в евакуаційному поїзді: жінка з Донеччини народила в Олександрії
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024