Відкрити власну справу та виграти грант:  на Кіровоградщині стартує проєкт з підтримки підприємництва

11:00, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині стартує проєкт з підтримки жіночого підприємництва “Нові можливості для українських жінок та молоді”, який має на меті згуртувати 30 активних кропивничанок, які прагнуть відкрити власну справу чи змінити сферу діяльності.

Як повідомили “Гречці” в пресслужбі освітньо-культурного Гончаренко центру, всі зустрічі відбуватимуться в центрі “Гончаренко”. Участь в заходах безоплатна. Так, в рамках проєкту учасниці будуть об’єднані в декілька “команд успіху”.

“Протягом пів року учасниці проєкту зустрічатимуться щомісяця задля обміну знаннями та досвіду та підтримка одна одної на шляху до відкриття власної справи чи зміни сфери професійної діяльності. Ми зі свого боку обіцяємо цінні знання, команду однодумців та постійне менторство”, — зазначають в освітньо-культурному просторі.

Учасниць забезпечать простором для проведення зустрічей, навчальними матеріалами, консультаціями з питань SMM. Також планують провести 2 конкурси — шанс виграти поїздку до Таллінна, та грант на розробку бізнес-проєкту.

Дізнатися більше і подати заявку на участь в проєкті можна за цим посиланням. Перша зустріч відбудеться у вівторок, 25 червня за адресою вулиця Велика Перспективна, 4а (Гончаренко центр Кропивницький). З відібраними учасницями сконтактують та запросять на першу зустріч. 

Проєкт «Нові можливості для українських жінок та молоді» стартує на Кіровоградщині та буде втілюватися громадською організацією «Прес-клуб реформ» і Естонським центром інформації та гендерних досліджень (ENUT) за фінансування Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) у партнерстві з органами місцевого самоврядування та системою освіти області у 2024-2025 роках. 

Останні новини по темі
Лікарі-супергерої: за мотивами Marvel створили комікс про українських медиків
Спортсмени з Кіровоградщини вибороли два “золота” на Кубку світу з кікбоксингу
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024