Військових та ветеранів Кіровоградщини запрошують взяти участь в конкурсі воєнної літератури: як долучитись

13:14, 24 Травня, 2024

В Україні стартував перший конкурс воєнної літератури “4.5.0.”. Участь в ньому можуть взяти військовослужбовці та ветерани.

Як зазначають організатори, конкурс організували Міжнародний фонд “Відродження” у співпраці з видавництвом Старого Лева. Він триватиме з 20 травня до 20 липня з метою створення простору, де б історії захисників мали можливість бути почутими, а їхні голоси бути підсиленими.

Конкурс зосереджений на темі війни в Україні, відображаючи особистий досвід, переживання, героїзм, мужність, втрати, надію та інші аспекти, пов’язані з військовими діями та їх наслідками. Членами журі конкурсу стали письменники і військовослужбовці Ярина Чорногуз, Павло ПАШТЕТ Белянський, Євген Лір, Олена Лотоцька, письменниця і парамедикиня Олена Герасим’юк, письменник і волонтер Володимир Єрмоленко, літературознавець і письменник Ростислав Семків.

“Дії росії зруйнували життя мільйонів українців та зробили тему війни центральною для осмислення та рефлексії. Втім, війна породила також історії мужності, жертовності та людяності, що потребують висловлення і поширення. Ми хочемо почути та посилити унікальні історії та переживання захисників України, посилити їх голоси та забезпечити підтримку і визнання”, – зазначають у Міжнародному фонді “Відродження”.

Учасники з Кіровоградщини можуть подати свої роботи в таких категоріях:

  • оповідання;
  • есе;
  • нотатки або щоденникові записи;
  • вірші.

Твори приймаються українською мовою. Заповнити реєстраційну форму можна за цим посиланням.

За результатами конкурсу найкращі роботи увійдуть до антології, яку надрукують у Видавництві Старого Лева у 2025 році. Переможці у своїх категоріях додатково отримають гонорар у розмірі 45 тисячі гривень.

Останні новини по темі
Незаконно вносив дані до системи “Шлях”: на Кіровоградщині засудили “помічника” ухилянтам
Європейські міста-побратими Кропивицького: що про них відомо
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024