Ворог вночі атакував ракетами та дронами: у Знам’янській громаді постраждала людина

У ніч на п’ятницю, 4 липня, росіяни вчергове атакували області України ракетами та безпілотниками. На Кіровоградщині внаслідок атаки постраждала одна людина.
За інформацією голови Кіровоградської обласної адміністрації Андрія Райковича, вночі над Кіровоградщиною були десятки ворожих дронів.
Внаслідок ворожої атаки в Знам’янській громаді пошкоджено будинок. Поранення зазнала 52-річна жінка.
«Їй надано необхідну медичну допомогу. Здоров’ю нічого не загрожує», — уточнив посадовець.
Пошкоджений будинок огляне комісія, щоб оцінити пошкодження для компенсації.
За інформацією Повітряних Сил ЗСУ, цієї ночі ворог атакував області 539 безпілотниками та 13 ракетами різних типів. Основним напрямком удару був Київ.
За попередніми даними станом на 8:00, Сили Протиповітряної оборони знешкодили 478 засобів повітряного нападу противника:
- 268 ворожих безпілотникв збито вогневими засобами,
- 208 БпЛА — локаційно втрачені/подавлені РЕБ;
- дві крилаті ракети Іскандер-К.
«Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у 8 локаціях (9 ракет і 63 БпЛА), а також падіння збитих (уламки) у 33 локаціях», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Гречка» повідомляла, що У ніч на неділю, 29 червня, росіяни атакували області України крилатими ракетами та «шахедами». На Кіровоградщині мобільні вогневі групи збили ворожі цілі.
Ілюстративне фото: повітряне командування «Схід».