Встановлять унітази і не тільки: у кропивницькому ліцеї “Мрія” робитимуть ремонт за 2,6 мільйона

14:57, 23 Травня, 2024

У Кропивницькому у ліцеї “Мрія”  за 2,6 мільйона робитимуть капремонт частини приміщень.  Потенційним підрядником буде одне з улюблених підприємств управління освіти.

Як з’ясувала кореспондентка “Гречки” у системі Prozorro, тендер оголосили 30 квітня. Замовником робіт виступає управління освіти Кропивницької міськради. За цей ремонт готові були заплатити понад 3 мільйона 42 тисячі  гривень.

У переліку обсягу робіт вказано, що встановлюватимуть кілька унітазів та умивальників, кластимуть на стіни та підлогу плитку, ставитимуть металопластикові перегородки, тобто, ймовірно, мова йде про капремонт санвузла. А також замінюватимуть кілька дверей, ремонтуватимуть сходи на ґанку та виконають низку інших різноманітних ремонтно-будівельних робіт.

Пропозиції надійшли від двох підприємств: 

  • ТОВ “Будівництво майбутнього 2019” із сумою 2 570 450 гривень
  • ТОВ “Амбіт – С” із сумою 2 598 800 гривень.

Попри те, що ТОВ “Будівництво майбутнього 2019” запропонувало нижчу суму, його пропозицію відхилили.

Пояснили таке рішення тим, що у підприємства немає належної техніки. А саме: “відсутнє обладнання щодо проведення високоякісного штукатурення стін по каменю гіпсовими сумішами з механізованим нанесенням суміші штукатурними станціями” із певними технічними характеристиками. 

Переможцем визнали ТОВ “Амбіт – С”. Однак договір із ним ще не уклали, оприлюднили лише оголошення про намір це зробити.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Амбіт-С” зареєстроване у Кропивницькому. Засновниками вказані Василь Яриш, Олег Степанчук та Дарʼя Журавльова.

Спеціалізується на будівельно-монтажних, покрівельних роботах, монтажі водопровідних мереж і систем опалення та кондиціонування, виробництві дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів, вогнетривких виробів і декоративних керамічних виробів та інших ремонтно-будівельних робіт.

Це ж підприємство облаштувало вентиляцію та кондиціювання у майстернях ліцею “Лідер”. Також воно встановлювало вікна у ліцеї “Науковому”.

Загалом, ТОВ “Амбіт-С”  регулярно отримує підряди від управління освіти Кропивницької міськради. Підряди варіюються від послуг із проєктування, постачання жалюзів та офісних меблів і до капітальних ремонтів приміщень. Загалом за минулий рік від управління освіти ця ТОВка отримала 19 підрядів, а за 5 місяців цього року – 5 підрядів, без урахування  ремонту  у “Мрії”, про який йдеться вище, бо договір ще не підписаний.

Останні новини по темі
Замах на вбивство? У селі Олександрівської громади невідомі обстріляли будинок
гриби маслюки
З’їла зібрані у посадці гриби: у Кропивницькому жінку з отруєнням доправили у лікарню
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024