Кропивницький: у ліцеї “Лідер” облаштують вентиляцію майстерень за майже 400 тисяч

11:06, 24 Жовтня, 2023
ventyliaciya

У Кропивницькому у “Ліцеї “Лідер” планують облаштувати вентиляцію та кондиціювання у майстернях. На це готові витратити майже 400 тисяч гривень.

Згідно з інформацією у системі Prozorro, мова йде про улаштування вентиляційних мереж та кондиціювання приміщень майстерень у ліцеї “Лідер”.

Тендер провели без використання електронної системи. Оприлюднили оголошення про проведення закупівлі 16 жовтня, де вказали, що переможцем визначили ТОВ “Амбіт-С”.

Виконати роботу підрядник зобовʼязаний до 1 листопада.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Амбіт-С” зареєстроване у Кропивницькому. Засновниками вказані Василь Яриш, Олег Степанчук та Дарʼя Журавльова.

Протягом тільки цього року це вже 13-й підряд, який підприємство отримало від управління освіти Кропивницької міськради. Серед них у цьому ж ліцеї “Лідер” цей підрядник робив поточний ремонт електроосвітлення у приміщеннях майстерень та установлювали металопластикові вікна.

Загалом управління освіти замовляло у ТОВки послуги від виготовлення проєктно-кошторисної документації і виготовлення жалюзей до капремонтів санвузлів та підвалів.

Нагадаємо, цьогоріч у ліцеї “Лідер” замінювала вікна й інша фірма  ТОВ “Компанія Масштаб Буд”. Вартість підряду тоді була 916 тисяч гривень.

 

Останні новини по темі

Жителів Кіровоградщини просять допомогти на лікування онкохворій дівчинці

dopomoga 1
shahrai copy 1 copy

Жителів Кіровоградщини повідомляють про шахрайські повідомлення у Фейсбуці: виманюють персональні дані

Читайте також

На Кіровоградщині триває акція зі збору крові, в рамках якої спеціальна бригада Обласної станції ...

18:58, 8 Грудня, 2023

Вимушена переселенка з Луганщини Анжеліка Мірошниченко створила у Кропивницькому безкоштовну ...

17:26, 8 Грудня, 2023

На Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників на фронті.

17:14, 8 Грудня, 2023