Вакцини є, але їх немає? Чи можна в Кропивницькому щепитися від Covid

10:53, 24 Жовтня, 2023
Depositphotos 481843156 S

На Кіровоградщині діє 95 постійних пунктів вакцинації від Covid-19, з яких сім – у Кропивницькому. «Гречка» перевірила, чи можна наразі отримати безкоштовно щеплення від ковіду у місті.

Умовне фото

Нагадаємо, що в Кіровоградській області на сьогодні діють 95 постійних пунктів щеплень від коронавірусної хвороби, з яких сім – у Кропивницькому:

  • вулиця Габдрахманова, 5;
  • вулиця Кропивницького, 22;
  • вулиця Попова, 9б;
  • вулиця Руслана Слободянюка, 136;
  • вулиця Металургів, 25а;
  • селище Гірниче, вулиця Лінія 10-А будинок 61;
  • вул. Кавалерійська, 8а.

«Гречка» вирішила перевірити, чи можливо наразі отримати щеплення, і 24 жовтня зранку продзвонила у пункти за контактними номерами, вказаними на сайті Міністерства охорони здоров’я.

У пункті по вулиці Металургів відповіли, що не можуть підказати, чи є вакцина, і порадили самостійно прийти до кабінету 101 і там запитати.

В інших шести пунктах вакцинації відповіли, що наразі вакцин немає, а коли підвезуть – невідомо.

«Мали ось в понеділок завезти, та немає. Можливо, з наступного тижня будуть, та точно вам сказати не можу. Продзвонюйте час від часу – мають з’явитися», – розповіла працівниця амбулаторії загальної практики – сімейної медицини на селищі Гірничому.

Раніше головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук пояснювала, що область забезпечена вакцинами від ковіду, зокрема на складах. Щодо відсутності вакцин у пунктах щеплення вона пояснила, що у Кропивницькому є три центральні медичні установи, які забирають вакцини і розподіляють їх між амбулаторіями, які у їхньому підпорядкуванні.

“Я кажу про наявність саме на складі, тому що вакцини надаються за заявками від амбулаторій, на базі яких працюють пункти щеплення. Проте у пунктах мають бути триденний запас вакцин у будь-якому разі”, – запевнила вона.

Посадовиця у присутності кореспондентки “Гречки” подзвонила 24 жовтня до обласного складу, де зберігаються вакцини від ковіду, і запитала, які центри з Кропивницького вже отримали їх.

“Всі три центри у Кропивницькому вакцини від ковіду забирали зі складу. Скоріш за все, проблема у ланці, де центри мають поставити вакцини у пункти щеплення. Ми вирішимо цю проблему, і вакцини будуть”, – запевнила вона.

Надія Оперчук додала, що у випадку, якщо вакцин від ковіду у пункті щеплення немає, варто звернутися до головного лікаря тієї медустанови, на базі якої працює пункт.

“Вакцини в області є: міністерство охорони здоров’я забезпечує і вакцинами, і шприцами для щеплення. Склад їх видав, тож це у зоні відповідальності головних лікарів. Щодо Кропивницького, то ми вирішуватимемо цю проблему і думаю, що вже сьогодні вакцини будуть на місці”, – підкреслила посадовиця.

 

Останні новини по темі

Відтепер перший лікарський електронний рецепт можна отримати дистанційно

elektronniy recept
coronavirus copy

Вакцинація від Covid-19 продовжується: де і як отримати щеплення на Кіровоградщині

Читайте також

На Кіровоградщині триває акція зі збору крові, в рамках якої спеціальна бригада Обласної станції ...

18:58, 8 Грудня, 2023

Вимушена переселенка з Луганщини Анжеліка Мірошниченко створила у Кропивницькому безкоштовну ...

17:26, 8 Грудня, 2023

На Кіровоградщині дві громади повідомили про загибель захисників на фронті.

17:14, 8 Грудня, 2023