Виробники дронів зможуть отримати гранти: які умови

12:31, 07 Травня, 2024

Підприємства, які виробляють дрони, зможуть отримати грант від держави у розмірі 80% від вартості поданого проєкту. 

Як повідомили в пресслужбі Міністерства економіки України, пільгові гранти будуть діяти на всій контрольованій владою території України. 

Відповідне рішення Кабмін підтримав на засіданні 3 травня 2024 року.

За словами заступниці Міністра економіки Надії Бігун, умови, створені для виробників дронів, сприятимуть розвитку високотехнологічного напрямку у всіх регіонах країни. 

“Це нові робочі місця, податки до бюджетів усіх рівнів. Збільшення попиту на кваліфіковані інженерно-технічні, ІТ-кадри стимулюватиме молодь навчатися відповідних професій. І це дуже важливо для майбутнього економіки країни», – зазначила Бігун.

Умови участі

Гроші виробники дронів зможуть спрямувати на придбання, доставку та монтаж обладнання. А власні гроші — зокрема, й на поповнення оборотного капіталу. 

За умовами грантової програми, його учасники мають створити певну кількість робочих місць, залежно від суми гранту.

“Зокрема, бізнес, що не створив у визначений термін обумовлену договором кількість робочих місць, має повернути державі пропорційну суму від обсягу гранту в 30-денний термін з часу виявлення порушення”, – повідомили в Мінекономіки.

Нагадаємо, раніше “Гречка” писала, що в Україні, і зокрема на Кіровоградщині, в рамках проєкту “Народний дрон” стартував курс зі збору 7-дюймового FPV-дрону.

Останні новини по темі
Соцпрацівники Кропивницького отримали для роботи електроскутери
Кропивницьку молодь запрошують на громадські роботи: як доєднатись
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024