З російського полону повернули воїнів із Камʼянецької та Олександрівської громад

У рамках 66-го обміну з російського полону вдалося звільнити двох воїнів із Камʼянецької та Олександрівської громад — Андрія Руденка та Миколу Солонька.
23 червня на Facebook-сторінці Камʼянецької громади повідомили, що з полону повернувся Андрій Руденко. Він — житель селища Камʼянець.
Солдат Андрій Руденко потрапив у російський полон наприкінці квітня 2022 року на Донеччині.
«Для його рідних день довгожданої звістки про обмін та звільнення став справжнім подарунком долі за роки їх чекання. Щиро вітаємо нашого Героя і бажаємо йому якнайшвидшого відновлення», — йдеться в дописі.

З російського полону повернувся житель селища Олександрівки Микола Солонько. Про це 20 червня у своєму Telegram-каналі повідомив громадський активіст Андрій Лаврусь.
За його інформацією, Микола Солонько потрапив у полон у 2022 році.

На відео, яке опублікував громадський активіст, звільнений захисник телефонує своєму сину, який нині боронить країну у лавах ЗСУ. «Я всіх вас люблю!» — говорить у слухавку Микола Солонько.
«Важко, важко дуже, у мене син воює. Я за нього три роки молився. Він живий. Слава Богу, що діти мої, сини мої живі», — каже у відео захисник.
Відео із Telegram-каналу Андрія Лавруся
Раніше «Гречка» повідомляла, що в рамках 66-го обміну з російського полону повернули воїнів із Кіровоградщини. Серед них — Денис Непотрібний, Євгеній Волощук Ян Макутін, Олег Чупринчук і Віталій Гуляєв, а також Сергій Іващенко.
Що відомо про 66 обмін полоненими
У Telegram-каналі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими повідомили, що 66 обмін полоненими проводять кілька етапів згідно з домовленостями у Стамбулі.
Цей обмін стосується окремих категорій військовополонених, зокрема віком до 25 років, важкопоранених та тяжкохворих.
Остаточну кількість визволених військових оприлюднять після завершення всіх етапів обміну.
«Гречка» й надалі відстежуватиме інформацію про звільнених із російського полону воїнів
Якщо ви маєте інформацію про звільнених з полону воїнів, можете повідомити на електронну пошту gre4ka.info@ukr.net і ми опублікуємо цю інформацію