З російського полону повернувся ще один захисник із Кіровоградщини

Під час обміну військовополоненими, який відбувся 6 травня, до України повернули 205 воїнів. З них щонайменше шестеро — з Кіровоградщини.
Раніше «Гречка» повідомляла, що із російського полону повернулися Олег Загнітко та Ілля Кожухівський із Гайворонського району, Дмитро Ніколенко та Руслан Кузь із Попельнастівської громади, Денис Черемисов з Олександрійського району.
На офіційній Facebook-сторінці Первозванівської громади повідомили, що з полону вдалося звільнити Сергія Татарчука.
Сергій народився та виріс у селі Сонячне, жив у селі Бережинка. У лютому 2022 року його призвали до лав Збройних Сил України.
У жовтні 2022 року під час виконання бойового завдання в Бериславському районі Херсонської області Сергій Татарчук потрапив у полон.
«Його незламність — це символ сили нашої нації, а його повернення — це ще один доказ того, що Україна не залишає своїх! Дякуємо, Сергію, за витримку, мужність і вірність присязі. З поверненням додому! Герої живуть серед нас», — ідеться в повідомленні.
Фото із Facebook–сторінки громади