Суд про відсторонення начальниці управління освіти Кропивницького знову перенесли

16:36, 12 Березня, 2024

Апеляційний суд втретє переніс розгляд питання відсторонення від посади Лариси Костенко – начальниці управління освіти Кропивницького. Прокурорка заявила, що це цілеспрямоване затягування справи.

Сьогодні, 12 березня, апеляційний суд у Кропивницькому мав розглянути скаргу прокуратури щодо відсторонення Лариси Костенко від посади начальниці управління освіти.

Нагадаємо, що Ларису Костенко підозрюють у зловживанні службовим становищем. Раніше на час розслідування її тимчасово відсторонили від посади. Проте 9 лютого Кіровський районний суд не продовжив відсторонення попри те, що слідство у цій справі продовжили.

Посадовиця повернулася до виконання робочих обов’язків в управлінні освіти.

«Ми подали апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції щодо відповідно продовження відсторонення від посади підозрюваної. Проте засідання переноситься», – пояснила «Гречці» прокурорка Маргарита Коваль.

У попередні рази засідання перенесли за клопотанням однієї з двох адвокаток Лариси Костенко, яка просила не розглядати справу без її присутності.

Сьогодні, 12 березня, засідання апеляційного суду перенесли втретє – за клопотанням сторони захисту Лариси Костенко.

«Вона не може з’явитися до суду через те, що перебуває на лікуванні у лікарні з 11 березня. Прошу відкласти розгляд справи», – заявила на початку засідання адвокатка Вікторія Завгородня і надала колегії суддів довідку з медзакладу.

Сторона обвинувачення своєю чергою висловила припущення, що це цілеспрямоване затягування розгляду щодо відсторонення, адже вкотре засідання переноситься через клопотання підозрюваної чи її захисниць.

«Слідство у цій справі продовжили до 9 квітня. Далі воно якщо продовжуватиметься, то це нове рішення суду першої інстанції – і відповідно буде нове рішення щодо запобіжного заходу підозрюваним у цій справі», – уточнила Маргарита Кругаль.

Тобто обрати відсторонення від посади підозрюваній можуть лише до 9 квітня. Далі – нове засідання суду першої інстанції.

Цього разу судді також ухвалили рішення перенести засідання орієнтовно на 20-ті числа березня. Також суд зробить запит до лікарні, в якій перебуває Лариса Костенко, щоб уточнити, на які дати вона вже зможе бути присутньою у суді.

Останні новини по темі
Дні жалоби: дві громади Кіровоградщини прощатимуться з полеглими воїнами
психіатрична допомога
Психіатрична допомога по-новому: коли з вікон лікарні зникнуть ґрати?
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024