Жінки старшого віку у Кропивницькому взяли участь у проєкті до Дня матері

11:51, 27 Квітня, 2024

У Кропивницькому до Дня матері містянки взяли участь у фотопроєкті. Долучились до ініціативи і кропивничанки старшого віку.

Минулого року за ініціативи громадської організації “Вік щастя” та Школи моделей естетичного виховання “Mix models” у Кропивницькому провели проєкт “Fashion_вік”, до якого шукали моделей старшого віку. Тоді до модного показу долучились жінки віком 40+. Найстаршій учасниці було 82 роки.

“Жінки виходили в одязі з різних колекцій. Цей проєкт тоді показав, що мода і жінка не мають віку. Більшість всіх колекцій була налаштована саме на цих жінок 40+”, – підкреслила в коментарі “Гречці” директорка модельної агенції “Mix models” Олена Рудковська.

З її слів, вона підтримує тісний зв’язок зі старшими моделями й тому запросила їх взяти участь в соціальному фотопроєкті, присвяченому Дню матері. До проєкту долучились тринадцять жінок старшого віку. Над їхніми образами працювали стилістка Дар’я Полякова, а фотосесію влаштувала фотографка Анастасія Малахова.

“У кожної з учасниць своя історія материнства. Вони виховали дітей і внуків, зберігши красу, яку і хотілось підкреслити на фото. Ми показали нашим глядачам, що кожна жінка прекрасна і неперевершена, а світ моди існує лише для того, щоб її прикрашати. У жінки та моди просто немає віку”, – говорить директорка агенції.

Нагадаємо, раніше “Гречка” повідомляла, минулого року кропивничанки старшого віку з громадської організації “Вік щастя” стали моделями в рекламі ювелірних прикрас.

Останні новини по темі
Суддів підозрюють у держзраді? Чому суди у Кропивницькому скаржаться на прокуратуру
Прокурори конфлікт судді
ДТП
У Кропивницькому зіткнулись легковик і мотоцикл: є травмовані
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024