Кіровоградська Кардіологічна служба запрацює краще?

16:56, 04 Лютого, 2013

У Кіровограді реформуватимуть Кардіологічну службу. Таку вказівку дав голова Кіровоградської ОДА під час сьогоднішньої апаратної наради.


Приводом до такого розпорядження стала критична публікація у газеті «Україна-Центр», в якій повідомлялось про неякісне надання допомоги лікарями швидкої надати 30-річні Ані Пархоменко , в якої сильно заболіло серце. За словами губернатора, це вже не перший випадок байдужості лікарів до пацієнта, тож зміни, що планують зробити, повинні покращити ситуацію.

Реформування кардіологічної служби полягатиме у затвердженні чітких протоколів, які б регулювали дії медиків у тій чи іншій ситуації: куди направляти пацієнта, яку допомогу і яким чином надавати і т.п.

Останні новини по темі
Олександр Чорноіваненко: «Заява Партії регіонів – це брехня!»
Лікар від ВО «Батьківщина» переміг заступника голови Кіровоградської ОДА від Партії регіонів
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024