У Кіровограді планують покращення для хворих на ниркову недостатність(ФОТО)

19:33, 20 Лютого, 2013

У Кіровоградській обласній лікарні планують збільшити кількість місць для пацієнтів, яким необхідний гемодіаліз.

 

– Встановлення у відділенні інтенсивної терапії нового обладнання та сучасної системи водоочистки значно покращує ефективність лікування хворих на ниркову недостатність, – зазначила Лариса Андреєва. Наразі у відділенні таку терапію проходить 68 пацієнтів. Проте керівництво лікарні сподівається на підтримку депутатського корпусу області та бюджетне фінансування, аби розширити можливості цього відділення і мати змогу лікувати додатково 40-45 осіб.

–    Нове обладнання дозволяє лікарні відмовитись від звичного гемодіалізу який отримували пацієнти останні 17 років та впровадити абсолютно нову методику лікування – гемодіафільтрацію, що є золотим стандартом лікування хворих на ниркову недостатність в Європі, – запевнив завідувач відділенням інтенсивної терапії обласної лікарні Олександр Агапєєв. – Високий ступінь очистки води та надточна апаратура дозволяє проводити більш глибокі методи очистки організму і за коротший час. За малий проміжок часу з організму пацієнта уходить більше отруйних речовин при важкий формі ниркової недостатності ніж при звичайному гемодіалізі. Таке лікування підвищує якісь та тривалість життя хворих.

На сьогодні у Кіровоградській області на гемодіалізі перебуває 68 пацієнтів, а потребують його ще більше сотні жителів області.

vodda2

vodda3

vodda4

vodda5

Фото: Валерій Лебідь

Останні новини по темі
У Кіровоград завітає Леся Воронина
Міжнародний тренінговий курс в Молдові “Acting through Games”
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024