У Кіровограді знову згадали про хоспіс

10:40, 01 Березня, 2013

«Отримання паліативної допомоги – право людини» – під таким гаслом в Кіровограді пройшло засідання круглого столу, на якому обговорювалися питання можливостей розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Кіровограді та області, , повідомляє сайт «Утренний Город».

Організаторами заходу виступили Громадський рух в підтримку паліативної допомоги за підтримки благодійних організацій «Відродження» та «Відкрите серце». Також в обговоренні взяли участь представники міського та обласного управлінь охорони здоров’я Сергій Дьячук і Олександр Скрипник.

Як зазначив Сергій Дьячук, в Кіровограді проблема хоспісного утримання хворих дійсно є, але вона поступово вирішується. Крім того, він пообіцяв, що до кінця поточного року відкриється хоспісне відділення на 30 місць на базі Центральної міської лікарні (на валах). Зараз же в декількох кіровоградських лікарнях у палатах є ліжко-місця для таких хворих. Якщо говорити про область, то в ЦРЛ вже діє 22 таких ліжко-місця, незабаром відкриється ще 10.

Питання, про хоспіси  у Кіровограді підіймали ще в листопаді минулого року.
Кіровоград й досі залишається одним серед небагатьох міст України, де такого відділення немає, хоча потреба в ньому для пацієнтів з обмеженим прогнозом життя, хворих на туберкульоз, СНІД, онкологічні захворювання, доволі відчутна.

Останні новини по темі
У Знам’янці двоє молодиків грабували жінок
Обласне телебачення зніматиме кіно про Кіровоградщину
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024