25 АТОвців лікуються від вірусних гепатитів за кошти благодійників

16:10, 07 Травня, 2018

 

Наразі на безкоштовному лікуванні вірусних гепатитів у Кіровоградському обласному госпіталі для ветеранів перебуває 25 військовослужбовців.

 

Про це сьогодні під час прес-конференції, присвяченій нещодавній поїздці в зону АТО, розповів головний лікар обласного госпіталю для ветеранів Геннадій Сябренко.

Він нагадав, що військовослужбовці мають великий відсоток доступності до безкоштовного обстеження, зокрема на СНІД, гепатити.

Велика доступність обстеження дала нам до 10% виявлених захворювань, – відзначає Геннадій Сябренко. – Більше 100 осіб перебувають на обліку гепатитів.

За рахунок благодійного фонду 25 осіб перебувають на безкоштовному лікуванні гепатиту, – каже Геннадій Сябренко. – Виділено серйозні суми на дороговартісне лікування тяжких захворювань в тому числі і гепатитів: 680 тисяч на онкодиспансер, додаткові 280 тисяч – на обласну лікарню, 170 тисяч – на кардіодиспансер, на госпіталь.

Зокрема, головний лікар відзначив, що лікування пацієнта з гепатитом обходиться в межах 100 тисяч.

 

Останні новини по темі
У Помічній погрожують зупинити залізничний рух через реорганізацію депо (ФОТО)
Петрівський «Інгулець» на виїзді програв «Гірнику-Спорт» (ВІДЕО)
Читайте також

На Кіровоградщині від початку 2024 року низка медзакладів отримали від МОЗ компʼютерні томографи, рентгенівські системи та ангіограф....

13:01, 12 Липня, 2024

Під час постійних відключень електрики може виникати проблема із безготівковим розрахунком. Розповідаємо, які альтернативи для прийняття безготівкових платежів діють, коли звичн...

12:41, 12 Липня, 2024

У Кропивницькому, на березі Інгулу, звільнять земельну ділянку, яку незаконно використовували під автомобільну стоянку....

12:34, 12 Липня, 2024