У Кіровоградській протитуберкульозній лікарні розпочались репресії?

Як «Гречка» вже писала раніше, сьогодні, 2 липня, у Кіровоградській протитуберкульозній лікарні помер пацієнт, який кілька днів чекав на медичну допомогу. По даному факту порушено кримінальне провадження.
Як щойно повідомив «Гречці» волонтер громадської організації «Відкрите серце» Олег Ішков, хворим, які спілкуються зі слідчим у цій справі, вказують “на двері”:
«Люди, які підгодовували чоловіка, який помер, дали свідчення й розповіли як все було слідчому. Після цього старша медична сестра підійшла до однієї з пацієнток і повідомила, що тій завтра «з речами на виписування». А жінці ще потрібне лікування.
Люди налякані. З одного боку слідчі говорять одне – щоб не боялися і говорили все, як є, а з іншого боку – людей починають виписувати», – обурюється Олег Ішков.
Ольга Маркулова, завідувач відділення, в якому тривають слідчі дії, переконує, що нікого не вигонятимуть:
«Ні до кого жодних мір прийматися не буде. Люди мають на це право. Всі хворі будуть на місцях, якщо вони не порушуватимуть лікарняний режим.»
Порушення лікарняного режиму, за словами Маркулової, це куріння в палатах та розпиття там алкогольних напоїв.
«На даний час ніхто з хворих цей режим не порушує», – підкреслила Ольга Маркулова.




