Три медзаклади Кіровоградщини вже впровадили електронну чергу для пацієнтів

10:49, 07 Серпня, 2018

Сервіс “Поліклініка без черг” працює в трьох медзакладах Кіровоградщини.

 

Серед них КЗ “Добровеличківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Олександрія, Долинська центральна районна лікарня вже приєднались до проекту.

“У Добровеличківці навчання закінчилося 2 тижнів. тому, поки формуються розклади лікарів, враховуючи сезонність та технічне забезпечення”, – відзначає прес-служба проекту.

Загалом в Україні з початку впровадження електронної системи управління пацієнтопотоком «Поліклініка без черг» з її допомогою здійснено понад 2 млн записи до лікаря. Кількість пацієнтів, які скористалися сервісом, перевищила 1 млн. Найактивніший сегмент користувачів – молоді батьки.

Наразі система працює у 18 областях: Київській, Одеській, Сумській, Волинській, Чернігівській, Черкаській, Миколаївській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Львівській, Вінницькій, Харківській, Запорізькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Кіровоградській та Рівненській.

Підключено 114 медичних установ (459 амбулаторій). Сервіс використовують у своїй роботі 4060 лікарів. Статистика, зібрана системою, показала, що перед початком навчального сезону завантаження українських лікарень в середньому зростає у 3 рази, але під час роботи системи формується рівномірний потік відвідувачів, і режим роботи лікарів не стає перевантаженим.

Система «Поліклініка без черг» впроваджується в рамках медичної реформи, відповідає вимогам МОЗ і інтегрована з eHealth. Першим у вересні 2016 року був підключений Київський Міський Дитячий Діагностичний Центр http://kmddc.kiev.ua/, який запустив сервіс в якості пілотного проекту. Його головними користувачами стали молоді батьки. Надалі, під час впровадження сервісу в інших містах, вони показали себе, як найбільш активні користувачі його онлайн-можливостей. Окрім того, аналітичний відділ розробників сервісу виявив, що громадянська активність цієї категорії населення нерідко сприяє підключенню системи в медустановах по всій Україні. Але старше покоління також поступово освоює функціонал системи і користується її можливостями.

Довідка. «Поліклініка без черг» (newmedicine.com.ua) – система контролю та управління потоком пацієнтів.
Мета проекту – подолання застарілої організації пацієнтопотоку в державних поліклініках та медичних закладах. Рішення передбачає комплексне використання IT- інструментів: введення електронної черги у закладі, онлайн-запис на консультації та прийоми, логістична взаємодія лікарів, спеціалістів, діагностичних центрів та лабораторій між собою задля комфорту пацієнта.

Нагадаємо, наразі про поліклініку без черг мріють і батки маленьких пацієнтів із Кропивницького. Задля створення електронної черги навіть написали проект, який змагатиметься за фінансування за кошт громадського бюджету.

 

Останні новини по темі
Негода змусила рятувальників розпилювати та прибирати повалені дерева (ФОТО)
derr1 copy copy copy
20180727151801 4200
На Кіровоградщині за 43 мільйони продають пелетний завод
Читайте також

Аджамська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель захисника Євгена Куропятника.

16:46, 18 Травня, 2024

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 13 до 17 травня відзнаки вручили їхнім родинам....

13:49, 18 Травня, 2024

Зелений борщ – це один з символів весни – такий смачний та приємно кисленький. Але його смаки також можуть бути різноманітними. Сьогодні пропонуємо вам ознайомитися із трь...

13:07, 18 Травня, 2024