Міська рада подарувала апарат УЗД лікарні швидкої медичної допомоги (ФОТО)

09:50, 27 Грудня, 2018

 Вчора, 26 грудня, у Кропивницькій міській лікарні швидкої допомоги презентували новий сучасний апарат ультразвукової діагностики, придбаний за кошти міського бюджету.

Як повідомили на сайті міської ради Кропивницького, за словами Оксани Макарук, цього року матеріальна база медичних закладів міста поповнилась аж двома сучасними апаратами ультразвукового дослідження. Перший був закуплений, відповідно до галузевої програми охорони здоров’я, для міської лікарні № 2 імені Святої Анни. Другий апарат УЗД придбаний для лікарні швидкої медичної допомоги на прохання її адміністрації, лікарів-урологів та фахівців ультразвукової діагностики.

– Медичний заклад має дуже велике навантаження, зокрема, і в плані досліджень, тому що це лікарня ургентної невідкладної допомоги, і працює вона в цілодобовому режимі, – наголосила керівник управління охорони здоров’я. – Тут кожен пацієнт потребує проведення різноманітних ультразвукових досліджень.

Для закупівлі двох апаратів ультразвукової діагностики з міського бюджету було виділено понад 4 мільйони гривень.

 

Останні новини по темі
«АТБ»: новорічні закупівлі в цілодобовому режимі
atb1
1
На Кіровоградщині зняли обмеження проїзду для вантажного транспорту (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024