Завтра перші 10 амбулаторій Кіровоградщини почнуть використовувати телемедицину

12:16, 20 Лютого, 2019

 

Завтра, 21 лютого, розпочинається реалізація пілотного проекту з телемедицина в 10 новозбудованих сільських амбулаторіях.

 

Про це стало відомо сьогодні в обласній лікарні під час розширеної наради з головними лікарями медичних закладів області з впровадження телемедецини.

– Завтра перші 10 амбулаторій розпочнуть, а далі – ділимося досвідом, – каже перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко.

За словами директора департаменту охорони здоров’я ОДА Олега Рибальченка, 10 лікарів первинки одночасно спілкуватимуться з 10 лікарями обласного рівня.

Ці 10 медиків обласного рівня в подальшому стануть тренерами для інших медфахівців в рамках пілотування проекту.

– Лікарі-тренери передадуть досвід іншим, – відзначив Олег Рибальченко.

Консультації відбуватимуться за чотирма напрямами: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, бронхіальна астма та дерматологічні захворювання займатимуть 7-15 хвилин.

Нагадаємо, Кіровоградщина потрапила до п’ятірки областей, де пілотуватимуть проект телемедицини в сільських амбулаторіях. Суть проекту в тому, аби надавати якісні консультації сільському населенню за допомогою дистанційного консультування лікарів “первинки” з фахівцями третього рівня.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому розпочали ямковий ремонт (ФОТО)
yam1
На Кіровоградщині рибопереробне підприємство оштрафували на 25 тисяч гривень
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024